Wybierz język Wybierz język

O NAS

SeedHost.eu powstał w 2008 roku z zamiarem wprowadzenia na rynek wysokiej jakości serwerów dedykowanych oraz seedboxów z mnogością dodatków w rozsądnych cenach. Udaje nam się spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych wymagających klientów. Zapewniamy system szybkiego, niezawodnego wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z oferowanymi usługami. Bazą naszej działalności są przede wszystkim super szybkie serwery. Sprzęt najwyższej jakości, ulokowany w jednej z najlepszych serwerowni w Europie, gwarantuje doskonałe działanie, co docenia szerokie grono naszych klientów. Sprzedając w konkurencyjnych cenach, nigdy nie rezygnujemy z jakości, co powoduje, że nasi klienci mają poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Jako niezawodna, godna zaufania firma, jesteśmy wybierani codziennie zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy. SeedHost.eu rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Obecnie obsługujemy kilka tysięcy klientów pomagając im rozwijać zarówno małe, prywatne strony, jak i duże projekty. 

 

NASZA INFRASTRUKTURA

Początkowo SeedHost.eu oferowało rozwiązania bazowane na serverach OVH. W maju 2013 roku  podjęliśmy współpracę z Leaseweb, jednym z największych dostawców usług hostingowych w Europie. Ich sieć jest dostępna 99.999% czasu i przekracza 5.5 Tbps.

Używamy wyłącznie serwerów DELL, HP i SUPERMICRO, które gwarantują wysoką niezawodność oraz wydajność. Dzielone seedboxy 1 Gbps i 10 Gbps instalowane są na bazie naszej własnej infrastruktury ulokowanej w systemie kolokacji w serwerowni Leaseweb i podłączonej do sieci o wysokiej przepustowości.